
DELL Latitude 5591•15.6" Touch•Core i5-8400H•8/16•256 Nvidia 2Gb
11 000 ₴
10 499 ₴
- В наявності
- +380 (67) 360-87-78
Щойно привезений із США.
Стан гарний. Фото Актуальні.
Потужний, сучасний ноутбук - Dell Latitude 5591 із дискретним відео.
Процесор Core i5, 4 ядра QuadCore, 8 потоків.
Великий дисплей 15,6" IPS FHD, Сенсорний, відмінний стан.
Вибір для щоденної роботи, навчання, і початкових-середніх ігор.
Батарея 5 годин роботи автономно, 50Wh.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, оновлено Bios.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" FHD(1920x1080)- Сенсорний, Ідеальний стан.
• Процесор - Core i5-8400H, 6Мб кеш, 4 ядерний процесор, 8 потоків
• Память - 8Gb DDR4, можливo 16/32
• Диск - 256Gb SSD, можливо збільшити до 512
• Відео - Intel UHD630
- та дискретна відеокарта GeForce MX130 2Gb
• HDMI
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3 порти
• LAN
• Bluetooth
• Габарити ( Ш х Г х В ) 359 х 236 х 20 мм
• Вага 1.8 кг
• Оригінальна зарядка
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути можна:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (6 Років на Ринку)
Оплата на картку, готівка, ПРОМ ,накладний платіж, Нова Пошта УкрПошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 3800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | Nvidia MX130 |
| Два відеоадаптера | Так |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.88 кг |
| Довжина | 376 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Два відеоадаптери | Так |
| Під'єднання до док-станції | Так |
- Ціна: 10 499 ₴





