
Ультрабук 2021 HP ProBook 450 G7•15.6" IPS•Core i3-10110U•8•256
11 500 ₴
10 999 ₴
- В наявності
- Код: Pro-010
- +380 (67) 360-87-78
Щойно привезений із США.
Стан робочий, функціонал перевірений, справний, Екран без дефектів..
Потужний, сучасний 2021 року Металевий ноутбук - із Процесором Intel Core i3-10110U , 4 потоки.
Великий дисплей 15,6" HD IPS, ідеальний стан.
Батарея 4+ годин роботи автономно
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна (Win11 теж ставиться)!
Клавіатура укр гравіювання .
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" (1366x768) HD IPS матовий, Відмінний стан.
• Процесор - Intel Core i3-10110U, 4Мб кеш, 4 потоки - До 4,1ГГц.
• Память - 8Gb DDR4, можливо встановити 32
• Диск - 256 Gb SSD , є вільне місце під ще 1 диск
• Відео - інтегрована Intel UHD Graphics
• HDMI
• Type-C порт + Thunderbolt
• USB 2.0-3.0 - 3
• LAN
• Bluetooth
• Веб-камера та мікрофон
• Габарити ( Ш х Г х В ) 365 х 257 х 19 мм
• Вага 1.8 кг
• Оригінальна зарядка HP
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
•Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Пром Оплата, карта, готівка, Нова Пошта, Укрпошта, накладний платіж .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Країна виробник | США |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 4100 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L3 | 4 Мб |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 32 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 620 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 40 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до док-станції | Так |
- Ціна: 10 999 ₴





