
Сучасний DELL Latitude 3510•15.6" FullHD•Core i7-10510U•8•256 ГАРАНТІЯ
11 500 ₴
- В наявності
- +380 (67) 360-87-78
Щойно привезений із США.
Стан Дуже гарний, 10 із 10. Мінімальні потертості пластику. Фото Актуальні.
Потужний, сучасний ноутбук DELL Latitude на процесорі Core i7-10510U - 10 ПОКОЛІННЯ, 4 ядра 8 потоків!
Великий дисплей 15,6" FullHD, ідеальний стан.
Батарея від 5 годин роботи автономно, 45Wh.
Основні програми, драйвери та Windows 11 Ліцензійна!
Проведена профілактика, заміна термопасти, оновлено Bios.
Клавіатура укр гравіювання ТА Підсвітка!
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" FullHD IPS (1920x1080) матовий - Ідеальний стан.
• Процесор - Intel Core i7-10510U, 8Мб кеш, 10 ПОКОЛІННЯ, 4 ядра 8 потоків
• Память - 8Gb DDR4, 3200МГц
• Диск - 256Gb SSD
• Відео Intel UHD (інтегрована)
• HDMI
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB -3 шт
• LAN
• Bluetooth - YES,
• Габарити ( Ш х Г х В ) 361 x 247 x 18 мм
• Вага 1.9 кг
• Оригінальна зарядка Dell
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (6 років на ринку)
Оплата на картку, готівка, Пром-оплата,накладний платіж, Нова Пошта УкрПошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 Pro |
| Країна виробник | США |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Intel Core 7 |
| Частота процесора | 4200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм кешу L3 | 8 Мб |
| Модель процесора | Core i7-10510U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS LED |
| Сенсорний екран | Ні |
| Мультитач екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Чіпсет звукового адаптера | Realtek |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | TPM модуль, Стійкість до подряпин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Довжина | 362 мм |
| Ширина | 247 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Два відеоадаптери | Ні |
| Під'єднання до док-станції | Так |
- Ціна: 11 500 ₴



