
DELL Latitude 5591•15.6" Touch•Core i5-8400H•8/16•256 Nvidia 2Gb
11 000 ₴
10 499 ₴
- В наличии
- +380 (67) 360-87-78
Щойно привезений із США.
Стан гарний. Фото Актуальні.
Потужний, сучасний ноутбук - Dell Latitude 5591 із дискретним відео.
Процесор Core i5, 4 ядра QuadCore, 8 потоків.
Великий дисплей 15,6" IPS FHD, Сенсорний, відмінний стан.
Вибір для щоденної роботи, навчання, і початкових-середніх ігор.
Батарея 5 годин роботи автономно, 50Wh.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, оновлено Bios.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" FHD(1920x1080)- Сенсорний, Ідеальний стан.
• Процесор - Core i5-8400H, 6Мб кеш, 4 ядерний процесор, 8 потоків
• Память - 8Gb DDR4, можливo 16/32
• Диск - 256Gb SSD, можливо збільшити до 512
• Відео - Intel UHD630
- та дискретна відеокарта GeForce MX130 2Gb
• HDMI
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3 порти
• LAN
• Bluetooth
• Габарити ( Ш х Г х В ) 359 х 236 х 20 мм
• Вага 1.8 кг
• Оригінальна зарядка
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути можна:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (6 Років на Ринку)
Оплата на картку, готівка, ПРОМ ,накладний платіж, Нова Пошта УкрПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3800 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2666МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | Nvidia MX130 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.88 кг |
| Длина | 376 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Толщина | 21 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 10 499 ₴





