
Відмінний Apple MacBook PRO 15 2019•Retina•Core i9•32•1Tb Radeon Pro560X A1990
26 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: Mac-pro19
- +380 (67) 360-87-78
Свіженький із США. Стан Дуже гарний, як на подарунок.
ФОТО актуальні! Колір - Срібний. Модель - A1990.
Без блокувань, iCloud - чистий!
ТОПова комплектація: 32\1Tb; Core і9; AMD Radeon Pro560X
Ноутбук для потужних гафічних, відео чи ігрових задач та розваг.
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка.
Потужна батарея оригінал, 132 цикли.
MacOS підпримує до 15.7.4 Sequoia
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15,4" Retina (2880х1800) Ідеальний стан
• Процесор - Intel Core i9 - 9880H
• Память - 32Gb DDR4
• Диск - 1Tb SSD NVMe
• Відео - Intel UHD Graphics630
++ Дискретна відео - AMD Radeon Pro560X 4Гб
• Type-C -4 шт (Thunderbolt 3)
• Bluetooth - YES
• Веб-камера, мікрофон
• Габарити ДхШхВ = 349х240х16 мм Вага 1,83 кг
• Батарея оригінальна, 132 цикли
• Оригінальне зарядне 85Wh
• Гарантія 1 міс!
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua [6 років на ринку]
Оплата на картку, готівка, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта, ПромОплата
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | macOS |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i9 |
| Частота процессора | 4800 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Объем кэша L3 | 16 МБ |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.4 дюйм |
| Разрешение экрана | 2880×1800 |
| Тип матрицы | Retina LCD |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | AMD Radeon Pro 560X |
| Объем видеопамяти | 4 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 1000 GB |
- Цена: 26 000 ₴






