
Як НОВИЙ BOX Apple MacBook Air 2020•13.3 Retina•8•512 Silver A2179
22 200 ₴
21 699 ₴
- В наличии
- Код: Mac-Air00
- +380 (67) 360-87-78
Свіженький із США. Стан ІДЕАЛЬНИЙ, як на подарунок.
В комплекті Оригінальна коробка і оригінальна зарядка Apple+Шнур!
ФОТО актуальні! Колір - Срібний. Модель - A2179.
Без блокувань, iCloud - чистий!
Ноутбук для офісних робочих навчальних задач та розваг.
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка.
Потужна батарея оригінал, 82 цикли. Від 8+ год роботи.
macOS підпримує: від 10.15 Catalina - до 15.7.2 Sequoia
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 13,3" Retina (2560х1600) Ідеальний стан
• Процесор - Intel Core i5(4 ядра) 8Мб кеш
• Память - 8Gb lpDDR4 3733MHz
• Диск - 512Gb SSD NVMe
• Відео - Intel Iris Plus Graphics
• Type-C -2 шт (Thunderbolt 3)
• Bluetooth - YES
• Веб-камера, мікрофон
• Габарити ДхШхВ = 304х212х16 мм Вага 1,29 кг
• Батарея стан дуже добрий, оригінальна, 82 цикли .Від 8 год перегляд відео!
• Гарантія 1 міс!
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua [6 років на ринку]
Оплата на картку, готівка, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта, ПромОплата
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | macOS |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Intel Core 5 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 13.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Тип матрицы | Retina LCD |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel Iris Plus Graphics |
| Объем видеопамяти | 2 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 512 GB |
- Цена: 21 699 ₴







