
Доступний Ноутбук Навчання Офіс Дім HP 250 G6•15.6"•Core i5-7200U•8•256SSD Radeon
6 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: НP2006-1
- +380 (67) 360-87-78
Для Дому, Офісу, Навчання у школі.
Дискретна відеокарта для базових ігор - AMD Radeon R5 M330 2 Gb
Компактний легкий - 1,8кг ноутбук із Великим Екраном 15.6".
Швидкий SSD диск 256Gb та сучасний процесор Intel Core i5-7200U, 7 покоління
Стан вцілому Гарний, укл літери.
Основні програми, драйвери та Windows 10 встановлено!
Проведено профілактика, очистка, заміна термопасти.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15,6" (1366х768) HD матовий
• Процесор - Intel Core i5-7200U, до 3,1 ГГц, 3Мб кеш, 7 покоління
• Память - 8Gb DDR4
• Диск - 256 Gb SSD Sandisk
• Відео - інтегрована Intel HD Graphics 620
++ Дискретна відео AMD Radeon R5 M330 2 Gb
• HDMI + VGA
• USB 2.0-3.0 - 3шт
• LAN\Bluetooth\ вихід на навушники\SC-card
• Веб-камера та мікрофон
• Габарити ( Ш х Г х В ) 380 х 253 х 24мм
• Вага 1.8 кг
• Оригінальна зарядка HP
• Батарея зйомна, 20хв до 1,5год.
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
••Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua [6 років на ринку]
Пром, карта, готівка, Нова пошта, УкрПошта накладний платіж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Home |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3100 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L2 | 256 кб |
| Объем кэша L3 | 3 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | AMD Radeon R5 M330 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.86 кг |
| Длина | 380 мм |
| Ширина | 253 мм |
| Толщина | 24 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт/ч |
- Цена: 6 300 ₴





