Щойно із США, відмінний стан 10/10, Фото Актуальні.
ВІДМІННИЙ стан.
Потужна мобільна робоча станція для професійних задач.
Професійна відеокарта NVIDIA Quadro P620 (4Гб GDDR5) забезпечує високу продуктивність у графічних, інженерних і багатозадачних сценаріях.
Ідеально підходить для дизайнерів, інженерів, програмістів та роботи з графікою.
Adobe Photoshop , Adobe Premiere Pro, After Effects, AutoCAD, SolidWorks, Visual Studio
А також Ігри, симуляторів і тд.
Процесор Core i5-9400H, 4 ядра, 8 потоків.
Великий дисплей 15,6" FullHD IPS, ідеальний стан.
Батарея залишкова ємність 67Wh, 5-6 годин Ютуб-відео.
Основні програми, драйвери та Windows 10-11 Ліцензійна + LTE модем!!
Проведена профілактика, Замінена термопаста, оновлено Bios.
ГАРАТНІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" FullHD IPS (1920х1080)- Відмінний стан.
• Процесор - Intel Core i5-9400H, 4 ядра, 8 потоків, 8Mb Кеш, до 4,3ГГц
• Память - 16Gb DDR4, можливо 32
• Диск - 256Gb SSD , є вибір дисків, можна поставити нові.
• Відео - Intel UHD 630
+ Дискретна карта : NVidia Quadro P620, 4Gb GDDR5 (Hynix), 128 Bit
• LTE модем Intel 7360
• HDMI
• Type-C - 1
• USB - 3
• LAN
• Bluetooth / Card Reader / вихід навушники та мікрофон
• Веб-камера та мікрофон
• Стан 10/10
• Габарити ( Ш х Г х В ) 376 х 251 х 21 мм
• Вага 2.00 кг
• Оригінальна зарядка Dell
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути: • Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua [6років на ринку]
Оплата на картку, готівка,ПРОМоплата, Нова пошта, Укрпошта, Розетка - доставка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4300 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L2 | 256 кб |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Модель процессора | Comet Lake |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Поддержка 3D | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro P600 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Длина | 333 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 65 Вт/ч |
- Цена: 14 500 ₴






