
Ноутбук Трансформер HP Spectre x360 15 •15.6" Touch•Ryzen 5•16•256SSD Vega
16 500 ₴
15 999 ₴
- В наличии
- Код: Spec x360-2
- +380 (67) 360-87-78
СвіжоПривезений із США. Ноутбук-трансформер 360 градусів на 15.6" екран.
Модель - HP Spectre x360 Convertible 15-bq2xx.
Стан близький до Ідеалу,10 із 10. Фото Актуальні.
Вибір для графіки, відеомонтажу, 3D, архітектура.
Процесор AMD Ryzen 5 - 8 потоків. Дисплей 15.6" Full HD Touch, ідеальний стан.
Українські клавіші гравіювання, підсвітка.
Основні програми, драйвери та Windows 11 Ліцензійна! Проведена профілактика, заміна термопасти, оновлено BIOS
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6 (1920x1080) FullHD - Ідеальний стан
• Процесор - AMD Ryzen 5 2500U, 4 ядра, 8 потоків, 3,6ГГц
• Память - 16Gb DDR4, можливо збільшити
• Диск - 256Gb SSD Toshiba NVMe
• Відео - Radeon RX Geva 8
• HDMI
• Type-C порт(1шт) + підтримує зарядку
• Face ID
• SD-CardReader
• Вихід Навушники-мікрофон
• USB 3.0 - 2шт
• WiFi, Bluetooth
• Веб камера та мікрофон
• Габарити ДхШхВ (359 x 250 x 19 мм.) Вага -2,13 кг
• Батарея 50Wh - бл.4-5 годин роботи автономно
• Оригінальна зарядка HP
• Гарантія 1 місяць
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
••Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (6 років на ринку)
Оплата на картку, готівка, Пром, Нова Пошта, УкрПошта, накладний платіж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Трансформер |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Коричневый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Ryzen 5 |
| Частота процессора | 3600 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Да |
| Поддержка 3D | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | AMD Radeon RX Vega 8 |
| Объем видеопамяти | 1 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | NVMe, HDMI, Аудио выход/Наушники |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, TPM модуль, Металлический корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Длина | 359 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Толщина | 19 мм |
- Цена: 15 999 ₴







