
Ультрабук 2021 HP ProBook 450 G7•15.6" IPS•Core i3-10110U•8•256
11 500 ₴
10 999 ₴
- В наличии
- Код: Pro-010
- +380 (67) 360-87-78
Щойно привезений із США.
Стан робочий, функціонал перевірений, справний, Екран без дефектів..
Потужний, сучасний 2021 року Металевий ноутбук - із Процесором Intel Core i3-10110U , 4 потоки.
Великий дисплей 15,6" HD IPS, ідеальний стан.
Батарея 4+ годин роботи автономно
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна (Win11 теж ставиться)!
Клавіатура укр гравіювання .
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" (1366x768) HD IPS матовий, Відмінний стан.
• Процесор - Intel Core i3-10110U, 4Мб кеш, 4 потоки - До 4,1ГГц.
• Память - 8Gb DDR4, можливо встановити 32
• Диск - 256 Gb SSD , є вільне місце під ще 1 диск
• Відео - інтегрована Intel UHD Graphics
• HDMI
• Type-C порт + Thunderbolt
• USB 2.0-3.0 - 3
• LAN
• Bluetooth
• Веб-камера та мікрофон
• Габарити ( Ш х Г х В ) 365 х 257 х 19 мм
• Вага 1.8 кг
• Оригінальна зарядка HP
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
•Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Пром Оплата, карта, готівка, Нова Пошта, Укрпошта, накладний платіж .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i3 |
| Частота процессора | 4100 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L3 | 4 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 620 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Длина | 365 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Толщина | 19 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 40 Вт/ч |
- Цена: 10 999 ₴





