
Ноутбук ІГРОВИЙ Dell G3 3500•15.6 IPS 120Гц•Core i5-10300H GTX1650•16•256+1Tb ГАРАНТІЯ
22 000 ₴
- Нет в наличии
+380 (96) 709-96-84
- +380 (67) 360-87-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Свіженький із США. Усі ФОТО актуальні!
Стан дуже гарний, 10/10.
Ноутбук легко справляється з усіма сучасними і популярними іграми. Також підійде для професійних задач із графікою, монтажем та моделюванням-симуляціями.
Потужна відеокарта GTX1650 Ti та 4 ядерний процесор(8потоків) - тести усі пройдені !
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
БІОС оновлено. Проведено профілактика, термопаста!
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15,6" FullHD 1920х1080, IPS 120Гц
• Процесор - Intel Core i5-10300H(4ядра/8потоків), 8 покоління, 8 Mb кеш
• Память - 16gb DDR4, Можна збільшити - до 32
• Диск - 256Gb SSD NVMe +1Tb Hdd диск. Можна замінити, є Нові диски!
• Відео - Nvidia GTX1650 Ti 4GB - тести фото наявні
• HDMI
• LAN
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Батарея - Стан Дуже Добрий, Ємність близько 51Wh
• Вага 2,4 кг
• Гарантія 1 міс!
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка DELL 130 W
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (Попередньо телефонувати)
• • Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua - 6 років на ринку
Оплата на картку, перерахунок, ПРОМ-оплата, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта
Стан дуже гарний, 10/10.
Ноутбук легко справляється з усіма сучасними і популярними іграми. Також підійде для професійних задач із графікою, монтажем та моделюванням-симуляціями.
Потужна відеокарта GTX1650 Ti та 4 ядерний процесор(8потоків) - тести усі пройдені !
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
БІОС оновлено. Проведено профілактика, термопаста!
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15,6" FullHD 1920х1080, IPS 120Гц
• Процесор - Intel Core i5-10300H(4ядра/8потоків), 8 покоління, 8 Mb кеш
• Память - 16gb DDR4, Можна збільшити - до 32
• Диск - 256Gb SSD NVMe +1Tb Hdd диск. Можна замінити, є Нові диски!
• Відео - Nvidia GTX1650 Ti 4GB - тести фото наявні
• HDMI
• LAN
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Батарея - Стан Дуже Добрий, Ємність близько 51Wh
• Вага 2,4 кг
• Гарантія 1 міс!
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка DELL 130 W
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (Попередньо телефонувати)
• • Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua - 6 років на ринку
Оплата на картку, перерахунок, ПРОМ-оплата, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Восстановленные |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3800 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L2 | 256 кб |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Модель процессора | Coffee Lake-H |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Да |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | TPM модуль |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт/ч |
Информация для заказа
- Цена: 22 000 ₴






