Щойно привезений із США.
Стан Нового, 10 із 10. Фото Актуальні.
Потужний, сучасний ноутбук - Dell Latitude 5501.
Процесор Core i5 -9 покоління, 4 ядра QuadCore, 8 потоків.
Великий дисплей 15,6" відмінний стан.
Вибір для щоденної роботи, навчання, і зручний ноутбук в дорогу.
Батарея 5+ годин роботи автономно.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, оновлено Bios.
Клавіатура із підсвіткою, українські літери гравіювання!
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" FHD(1920x1080)- IPS, матовий, Ідеальний стан.
• Процесор - Core i5-9400H, 8Мб кеш, 4 ядерний процесор, 8 потоків
• Память - 16Gb DDR4, можливо 8/32
• Диск - 256Gb SSD, можливо збільшити
• Відео - Intel HD630
• HDMI
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3 порти
• LAN
• Bluetooth
• Габарити ( Ш х Г х В ) 359 х 236 х 20 мм
• Вага 1.8 кг
• Оригінальна зарядка
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути можна:
- Рівне, ТЦ Чайка(попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, перерахунок, ПромОплата, Нова пошта, Укрпошта, накладний платіж
Стан Нового, 10 із 10. Фото Актуальні.
Потужний, сучасний ноутбук - Dell Latitude 5501.
Процесор Core i5 -9 покоління, 4 ядра QuadCore, 8 потоків.
Великий дисплей 15,6" відмінний стан.
Вибір для щоденної роботи, навчання, і зручний ноутбук в дорогу.
Батарея 5+ годин роботи автономно.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, оновлено Bios.
Клавіатура із підсвіткою, українські літери гравіювання!
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" FHD(1920x1080)- IPS, матовий, Ідеальний стан.
• Процесор - Core i5-9400H, 8Мб кеш, 4 ядерний процесор, 8 потоків
• Память - 16Gb DDR4, можливо 8/32
• Диск - 256Gb SSD, можливо збільшити
• Відео - Intel HD630
• HDMI
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3 порти
• LAN
• Bluetooth
• Габарити ( Ш х Г х В ) 359 х 236 х 20 мм
• Вага 1.8 кг
• Оригінальна зарядка
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути можна:
- Рівне, ТЦ Чайка(попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, перерахунок, ПромОплата, Нова пошта, Укрпошта, накладний платіж
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4300 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Графический чипсет | Intel UHD Graphics 630 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | Thunderbolt, HDMI, Аудио вход, NVMe |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | TPM модуль |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Длина | 359 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Толщина | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 000 ₴






