Щойно привезений із США.
Стан ВІДМІННИЙ Фото Актуальні.
Потужний, сучасний ноутбук - графічна станція від DELL, серія Precision.
Вибір для графіки, 3D, відеомонтажу, навчання та сучасних ігор.
Процесор Intel Core i5-9400H, 4 ядра, 8 потоків.
Великий дисплей 17,3" FHD, матовий - Ідеальний стан.
Професійна Відеокарта - NVidia Quadro RTX 3000 - 6Гб GDDR6, 192bit
Батарея ємність 92Wh
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика, заміна термопасти, оновлено Bios.
Клавіатура із підсвіткою, укр гравіювання-виконуємо!
Характеристики:
• Дисплей - 17.3"(1920х1080) FullHD, матовий, Ідеальний стан.
• Процесор - Intel Core i5-9400H, 8Мб кеш, 4 ядра, 8 потоків, 4.3ГГц
• Память - 32Gb DDR4, можливо більше є вільні 2 слоти , всього 4
• Диск - 512Gb SSD , є вільне місце на ще 2 дисків, можна замінити є 256-1Тб, та Нові диски.
• Відео -
+ ДИСКРЕТНА ПОТУЖНА NVidia Quadro RTX 3000 - 6Гб GDDR6, канал 192bit
• HDMI
• Type-C порт-2, підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3
• Сканер відбитків пальця.
• Bluetooth, Web-камера та мікрофон
• Габарити ( Ш х Г х В ) 414 х 273 х 30 мм
• Вага 3.17 кг
• Оригінальна зарядка Dell 180W
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
-Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
••Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка , ОЛХ-доставка, Нова пошта, Укрпошта, накладний платіж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3800 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro P5000 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 6 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Да |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.4 кг |
| Длина | 417 мм |
| Ширина | 281 мм |
| Толщина | 30 мм |
- Цена: 25 500 ₴






