Щойно привезений із США.
Стан Дуже гарний. Фото Актуальні його.
Потужний, сучасний 2023 року Металевий ноутбук - із Процесором Intel Core i7-1255U, 12 покоління(10 ядер).
Великий дисплей 15.6" FullHD IPS - відмінний стан.
Система безпеки - HP Wolf Security.
Батарея 5+ годин роботи автономно.
Основні програми, драйвери та Windows 11 Ліцензійна!
Клавіатура укр гравіювання та ПІДСВІТКА.
Проведена профілактика, заміна термопасти, оновлення BIOS ноутбука.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" (1920х1080) FullHD IPS матовий.
• Процесор - Intel Core i7-1255U(10 ядер, 12 потоків), 12Мб кеш, до 4,7ГГц. Архітектура Alder Lake-U.
• Память - 16Gb DDR4, можливо встановити до 32
• Диск - 512 Gb SSD NVMe Samsung, можливо збільшити.
• Відео - інтегрована Intel Iris Xe Graphics
• Type-C порт + Thunderbolt - підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3шт
• HDMI
• LAN
• Bluetooth
• Веб-камера та мікрофон
• Габарити ( Ш х Г х В ) 359 х 234 х 20 мм
• Вага 1.74 кг
• Оригінальна зарядка HP
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
•Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (6 років на ринку)
Пром Оплата, карта, готівка, Нова Пошта, Укрпошта, накладний платіж .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4400 МГц |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Объем кэша L3 | 12 Мб |
| Модель процессора | Alder Lake-U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel UHD Graphics |
| Объем видеопамяти | 2 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Длина | 359 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 40 Вт/ч |
- Цена: 19 000 ₴





