
Ультрабук Трансформер HP EliteBook x360 1040 G7•14" IPS•Core i7-10810U•16•256SSD
16 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: Hx07
- +380 (67) 360-87-78
Щойно привезений.
Практичний, УльтраТонкий ноутбук-трансформер 360 градусів, із Сенсором, тихий, потужний, Алюмінієвий корпус, як MacBook.
Топова Серія HP EliteBook 1040 G7 x360 , процесор Інтел 10 покоління Core i7, 4 ядра, 8 потоків.
Батарея 5-7 годин роботи автономно!
Українські клавіші - гравіювання, підсвітка.
Оновлено BIOS, замінено термопасту, драйвери та Windows 10/11 Ліцензія встановлені.
ГАРАНТІЯ
Опис:
• Дисплей 14" (1920x1080) - FullHD IPS Touch, SureView - відмінний стан
• ПРОЦЕСОР Intel Core i7-10810U | 4 ядра 8 Потоків | 12 МБ кеш, до 4,9Ггц
• Память: 16Gb DDR4
• Диск SSD - 256Gb Samsung - за бажанням клієнта змінюємо 512-1Tb, є нові диски
• Відео: Intel UHD Graphics 620
• БАТАРЕЯ - 5-7 і більше годин роботи 51 Wh.
• ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА Windows 10/11- цифрова ліцензія
• КОМПЛЕКТАЦІЯ Ноутбук, оригінальне зарядне Type-C
• ОСОБЛИВОСТІ IPS матриця , Металевий корпус , підсвітка клавиатури, FaceID, відбитки пальців .
• Type-C - підтримує зарядку в т.ч. від PowerBank
• Вага - 1,32кг. Габарити (Д х Ш х В) = 319 x 203 x 16 мм
• Стан гарний, мінімальні сліди вжитку. Функціонально на 100%.
• ГАРАНТІЯ 1 місяць
Додаткові питання, фото-віде о, пишіть/дзвоніть.
Оглянути:
-Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
•• Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua [5років на ринку]
Оплата на картку, готівка, ПРОМ, НоваПошта, Укрпошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Трансформер |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4900 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 12 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel UHD Graphics |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Интерфейсы | HDMI, Thunderbolt, Аудио вход, Аудио выход/Наушники, Вход микрофонный, Combo-разъем микрофон/наушники |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, TPM модуль, Металлический корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.32 кг |
| Длина | 319 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Толщина | 16 мм |
- Цена: 16 000 ₴






