-4%

Ноутбук Трансформер Ідеал DELL XPS 9365 •13.3" IPS•Core i5-7Y57•8•256
12 500 ₴
11 999 ₴
- В наличии
+380 (96) 709-96-84
- +380 (67) 360-87-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свіженький із США. Стан Відмінний 10/10, практично ідеальний, на фото.
Ультатонкий - 13 мм., Дуже компактний і легкий - 1,234г
Металевий міцний корпус, темно-коричневий колір. ФОТО актуальні!
Трансформер, складається у планшет, ДУЖЕ зручний в дорогу.
Дисплей Сенсорний яскравий 13,3" IPS FullHD ідеальний стан.
Енергоефективний процесор Core i5-7Y57 , на 4 потоків
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка.
Основні програми, драйвери та Windows Ліцензійна!
БІОС оновлено. Проведена профілактика, заміна термоінтерфейсу.
ГАРАНТІЯ від магазину
Характеристики:
• Дисплей - 13,3" (1920х1080) IPS FullHD Сенсорний Touch
• Процесор - Intel Core i5-7Y57 : 4 потоків, 4 Mb кеш, до 3.3 ГГц
• Память - 8Gb Ram
• Диск - 256Gb SSD Hynix NVMe, можливо Змінити.
• Відеокарта - Intel UHD 615
• Type-C - 2 шт
• Bluetooth
• FaceID
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Батарея ємність 40Wh , від 5-6 годин автономної роботи
• Габарити ДхШхВ = 300х199х13 мм Вага 1,24 кг
• Зарядка DELL оригінал
• Гарантія 1 міс!
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (5 років на ринку)
Оплата на картку, готівка, ПРОМ, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта
Ультатонкий - 13 мм., Дуже компактний і легкий - 1,234г
Металевий міцний корпус, темно-коричневий колір. ФОТО актуальні!
Трансформер, складається у планшет, ДУЖЕ зручний в дорогу.
Дисплей Сенсорний яскравий 13,3" IPS FullHD ідеальний стан.
Енергоефективний процесор Core i5-7Y57 , на 4 потоків
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка.
Основні програми, драйвери та Windows Ліцензійна!
БІОС оновлено. Проведена профілактика, заміна термоінтерфейсу.
ГАРАНТІЯ від магазину
Характеристики:
• Дисплей - 13,3" (1920х1080) IPS FullHD Сенсорний Touch
• Процесор - Intel Core i5-7Y57 : 4 потоків, 4 Mb кеш, до 3.3 ГГц
• Память - 8Gb Ram
• Диск - 256Gb SSD Hynix NVMe, можливо Змінити.
• Відеокарта - Intel UHD 615
• Type-C - 2 шт
• Bluetooth
• FaceID
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Батарея ємність 40Wh , від 5-6 годин автономної роботи
• Габарити ДхШхВ = 300х199х13 мм Вага 1,24 кг
• Зарядка DELL оригінал
• Гарантія 1 міс!
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (5 років на ринку)
Оплата на картку, готівка, ПРОМ, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3300 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 4 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Максимальный объем памяти | 8 GB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 13.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Сенсорный экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel UHD Graphics 615 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Объем SSD | 256 GB |
Информация для заказа
- Цена: 11 999 ₴









