СвіжоПривезений із США. Потужний Великий ноутбук - Графічна або Ігрова Станція.
Стан Гарний, мінімальні потертості корпусу. Фото Актуальні.
ЧУДОВИЙ Вибір для графіки, відеомонтажу.
Графічний процесор NVIDIA Quadro T1000 надає потужні інструменти для роботи з тривимірною графікою,
візуалізацією та іншими графічними завданнями. Створюйте чудові візуальні ефекти,
реалістичні моделі та професійні дизайни з неперевершеною якістю та точністю.
Та Ігровий варіант усіх сучасних ігр та Симуляторів.
Процесор Intel Core i7-9750H, дискретна відеокарта nVIDIA Quadro T1000 4Gb (Аналог GTX 1650) - на борту.
Дисплей 17.3" FullHD, ідеальний стан.
Українські клавіші гравіювання і підсвітка.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика, заміна термопасти, оновлено БІОС.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 17.3 (1920х1080) FullHD матовий Ідеальний стан
• Процесор - Intel Core i7-9750H, 12Mb кеш, Coffee Lake-HR, частота 4500МГц
• Память - 16Gb DDR4, можливо збільшити, 4 слоти памяті
• Диск - 1 Tb SSD , наявні ще 2 слоти на диски вільні - Можливо змінити компонування.
• Відео - nVIDIA Quadro P1000 Шина 128bit, память - 4Gb GDDR5 Hynix (Аналог GTX 1650)
• HDMI
• Type-C - 2шт
• USB 2.0-3.0 - 3шт
• WiFi, Bluetooth, LAN, VGA, SD-Card
• WebCam + Microphone
• Габарити (Ш х Д х В) 419 x 279 x 33 мм; Вага, 3.14 кг
• Батарея 85Wh
• Оригінальна зарядка HP 150W !
• Гарантія 1 місяць
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Всі моделі на: NoteRivne.com.ua (5років на ринку)
Оплата на картку, готівка, ПРОМ, Розетка, Нова Пошта УкрПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Коричневый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4900 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Объем кэша L3 | 12 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro T1000 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Нет |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, LTE, Wi-Fi |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, TPM модуль, Металлический корпус, Устойчивость к царапинам |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.15 кг |
| Длина | 419 мм |
| Ширина | 279 мм |
| Толщина | 33 мм |
- Цена: 24 000 ₴







