Щойно привезений із США.
Стан гарний. Фото Актуальні його.
Потужний, сучасний 2022 року Металевий ноутбук - із Процесором Intel Core i5-1135G7, 11 покоління.
Великий дисплей 15.6" HD IPS - відмінний стан.
Батарея 5+ годин роботи автономно
Основні програми, драйвери та Windows 11 Ліцензійна!
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" (1366x768) HD IPS матовий.
• Процесор - Intel Core i5-1135G7(4 ядра, 8 потоків), 8Мб кеш, До 4,2ГГц.
• Память - 8Gb DDR4, можливо встановити 16-32
• Диск - 256 Gb SSD NVMe, можливо збільшити.
• Відео - інтегрована Intel UHD Graphics -2Gb
• Type-C порт + Thunderbolt - підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3шт
• HDMI
• LAN
• Bluetooth
• Веб-камера та мікрофон• Габарити ( Ш х Г х В ) 359 х 234 х 20 мм
• Вага 1.78 кг
• Оригінальна зарядка HP
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
•Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (6років на ринку)
Пром Оплата, карта, готівка, Нова Пошта, Укрпошта, накладний платіж .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4900 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel UHD Graphics |
| Объем видеопамяти | 2 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Длина | 359 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 40 Вт/ч |
- Цена: 13 500 ₴






