Щойно привезений із США. Постійні надходження нових моделей.
Cтан Дуже гарний, роборча поверхня Ідеальна! Актуальне фото!
Практичний, УльтраТонкий ноутбук, тихий, потужний, Алюмінієвий корпус, як MacBook.
Топова Серія HP EliteBook 840 G8 , Сучасний процесор Інтел 11 покоління Core i7, потужний до 4,7ГГц.
Найкращий вибір Бізнес класу: офіс, школа, робота, в дорогу.
Українські клавіші - гравіювання та підсвітка.
Оновлено BIOS, замінено термопасту, драйвери та Windows 11 Ліцензія встановлені.
Батарея - стан дуже гарний 5-7 год роботи.
Гарантія
Опис:
• Дисплей 14" (1920x1080) - FullHD IPS матовий Ідеальний
• ПРОЦЕСОР Intel Core i7-1185G7 (4 ядра, 8 Потоків) Tiger Lake-UP3, Кеш 12МБ, до 4,7ГГц
• Память: RAM 16Gb DDR4 можна змінювати
• Диск SSD 256 NVMe - за бажанням клієнта змінюємо, є нові диски
• Відео: Intel Iris Xe Graphics 2Gb, інтегрована
• БАТАРЕЯ - 5 годин роботи 47 Wh, залежно від навантаження
• ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА Windows 11 - цифрова ліцензія
• WEB-камера та мікрофон.
• USB - 2шт.
• Type-C - 2шт.- підтримує зарядку в т.ч. від PowerBank
• ОСОБЛИВОСТІ: IPS матриця , Металевий корпус , підсвітка клавиатури, сканер відбитків
• Вага - 1,34кг. Габарити (Д х Ш х В) = 324 x 215 x 18 мм
• КОМПЛЕКТАЦІЯ: Ноутбук, та оригінальне зарядне
• ГАРАНТІЯ 1 місяць
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
• Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (5 років на Ринку)
Розрахунок: готівка, картка, ПромОплата, Нова Пошта, Укр Пошта
Cтан Дуже гарний, роборча поверхня Ідеальна! Актуальне фото!
Практичний, УльтраТонкий ноутбук, тихий, потужний, Алюмінієвий корпус, як MacBook.
Топова Серія HP EliteBook 840 G8 , Сучасний процесор Інтел 11 покоління Core i7, потужний до 4,7ГГц.
Найкращий вибір Бізнес класу: офіс, школа, робота, в дорогу.
Українські клавіші - гравіювання та підсвітка.
Оновлено BIOS, замінено термопасту, драйвери та Windows 11 Ліцензія встановлені.
Батарея - стан дуже гарний 5-7 год роботи.
Гарантія
Опис:
• Дисплей 14" (1920x1080) - FullHD IPS матовий Ідеальний
• ПРОЦЕСОР Intel Core i7-1185G7 (4 ядра, 8 Потоків) Tiger Lake-UP3, Кеш 12МБ, до 4,7ГГц
• Память: RAM 16Gb DDR4 можна змінювати
• Диск SSD 256 NVMe - за бажанням клієнта змінюємо, є нові диски
• Відео: Intel Iris Xe Graphics 2Gb, інтегрована
• БАТАРЕЯ - 5 годин роботи 47 Wh, залежно від навантаження
• ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА Windows 11 - цифрова ліцензія
• WEB-камера та мікрофон.
• USB - 2шт.
• Type-C - 2шт.- підтримує зарядку в т.ч. від PowerBank
• ОСОБЛИВОСТІ: IPS матриця , Металевий корпус , підсвітка клавиатури, сканер відбитків
• Вага - 1,34кг. Габарити (Д х Ш х В) = 324 x 215 x 18 мм
• КОМПЛЕКТАЦІЯ: Ноутбук, та оригінальне зарядне
• ГАРАНТІЯ 1 місяць
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
• Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (5 років на Ринку)
Розрахунок: готівка, картка, ПромОплата, Нова Пошта, Укр Пошта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4700 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 12 Мб |
| Модель процессора | Tiger Lake-UP3 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200МГц |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel Iris Xe |
| Объем видеопамяти | 2 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 512 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Количество мегапикселей веб-камеры | 5.0 Мп |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, TPM модуль, Металлический корпус |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Длина | 324 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Толщина | 18 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 50 Вт/ч |
Информация для заказа
- Цена: 14 800 ₴






