Щойно привезений із США.
Стан Відмінний! Фото Актуальні.
ДЛЯ: -офісу, -домашній, -інтернет, -навчання . Сучасний ноутбук 2022року , тонкий металевий.
- із Процесором Intel Core i7-1165G7, 11 покоління(4 ядра/8 потоків).
- та Великим дисплеєм 15.6" FullHD IPS - відмінний стан.
Система безпеки - HP Wolf Security.
Батарея 5+ годин роботи автономно.
Основні програми, драйвери та Windows 11 Ліцензійна!
Клавіатура із укр гравіюванням та ПІДСВІТКою.
Проведена профілактика, заміна термопасти, оновлення BIOS ноутбука.
ГАРАНТІЯ !
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" (1920х1080) FullHD IPS матовий.
• Процесор - Intel Core i7-1165G7(4 ядра/8 потоків), 12Мб кеш, до 4,7 ГГц. Архітектура Tiger Lake-UP3.
• Память - 16Gb DDR4, можливо встановити до 32
• Диск - 512 Gb SSD , можливо змінити.
• Відео - інтегрована Intel Iris Xe Graphics
• Type-C порт + Thunderbolt - підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3шт
• HDMI
• LAN
• Bluetooth
• Веб-камера та мікрофон
• Габарити ( Ш х Г х В ) 359 х 234 х 20 мм
• Вага 1.74 кг
• Оригінальна зарядка HP
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
•Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (6 років на ринку)
Карта, готівка, Нова Пошта, Укрпошта, накладний платіж. Пром-оплата
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4900 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 12 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel UHD Graphics |
| Объем видеопамяти | 2 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Длина | 359 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 40 Вт/ч |
- Цена: 15 500 ₴






