СвіжоПривезений із США. ПРЕМІАЛЬНИЙ Ігровий ноутбук, HP OMEN 15-ce019dx .
Стан гарний, все працює на 100%, ДУЖЕ холодний із потужним охолодженням ноутбук. Фото Актуальні.
Ігрова потужна відеокарта - NVIDIA GTX 1050ti 4Gb GDDR5 128bit.
PUBG, Fortnite, Cyberpunk, Aliens, Assassin's і тд
Українські клавіші гравіювання, підсвітка.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, чистка та заміна термопасти, оновлено БІОС.
Протестовано.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6 (1920х1080) FullHD IPS
• Процесор - Intel Core i7-7700HQ, 6Мб кеш, 4 ядра, 8 потоків
• Память - 16Gb DDR4, можливо збільшити
• Диск - 256Gb SSD + 1Tb Hdd (оптимальна ігрова комплектація), можливо збільшити та встановити нові диски
• Відео - NVIDIA GTX 1050ti 4Gb GDDR5 (тест Furmark присутній - Відмінний результат)
• HDMI
• Type-C порт
• USB 3.0 - 3шт
• WiFi, Bluetooth, LAN
• Веб камера та мікрофон
• Вихід на навушники та мікрофон -2шт
• Батарея 52Wh, 3-4 години перегляд відео.
• Габарити (ДхШхВ) 388x275x24 мм, вага 2,62кг
• Оригінальна зарядка HP 150W
• Гарантія 1 місяць
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, Пром, Розетка, Нова Пошта, УкрПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип накопителя | SSD, HDD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1050Ti |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Да |
| Интерфейс HDD | Serial ATA |
| Объем SSD | 256 GB |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, TPM модуль, Устойчивость к царапинам |
- Цена: 18 000 ₴







