
Ультрабук HP Elitebook 840 G7•14 IPS•Core i5-10310U•16•256
12 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: HE20
+380 (96) 709-96-84
- +380 (67) 360-87-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Щойно привезений із США, фото актуальні.
Престижний, компактний, легкий до 1.4 кг, корпус алюміній.
Бізнес - серія HP EliteBook 840 G7 - топової якості , FullHD екран, Core i5 процесор, 10 покоління - 4 ядра, 8 потоків.
Ноутбук для офісу, роботи, дому, та в дорогу.
Головні програми, драйвери та Windows 10 ЛІЦЕНЗІЯ цифрова.
Проведена профілактика, оновлено БІОС.
Батарея в хорошому стані , 4-5 години роботи автономно.
Клавіатура із підсвіткою та українська мова.
Характеристики:
о Екран: 14.0 (1920x1080) FHD IPS - ВІДМІННИЙ стан
о Процесор: Intel Core i5-10310U- 10 покоління, 4 ядра, 8 потоків.
о ОЗУ: 16 Gb DDR4 2666 - Можна встановити 8-32Гб
о Диск: 256 Gb SSD NVMe Toshiba, Можна збільшити, є нові диски
о Відеокарта: Intel UHD Graphics
о Web-камера, мікрофон.
о 2х USB 3.0
о 2х USB Type-C + Заряджається
о HDMI
о LAN
о комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
о Оригінальне зарядне HP
о Стан функціонально 9.5/10, візуально незначні сліди експлуатації (потертості нижня кришка і тд) , без дефектів вмятин і т.д.
о Гарантія 1 місяць
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути можна за адресою:
м.Рівне, ТЦ Чайка
Розрахунок: готівка, перерахунок, картка, OLX-доставка, Нова Пошта, Укр Пошта
Престижний, компактний, легкий до 1.4 кг, корпус алюміній.
Бізнес - серія HP EliteBook 840 G7 - топової якості , FullHD екран, Core i5 процесор, 10 покоління - 4 ядра, 8 потоків.
Ноутбук для офісу, роботи, дому, та в дорогу.
Головні програми, драйвери та Windows 10 ЛІЦЕНЗІЯ цифрова.
Проведена профілактика, оновлено БІОС.
Батарея в хорошому стані , 4-5 години роботи автономно.
Клавіатура із підсвіткою та українська мова.
Характеристики:
о Екран: 14.0 (1920x1080) FHD IPS - ВІДМІННИЙ стан
о Процесор: Intel Core i5-10310U- 10 покоління, 4 ядра, 8 потоків.
о ОЗУ: 16 Gb DDR4 2666 - Можна встановити 8-32Гб
о Диск: 256 Gb SSD NVMe Toshiba, Можна збільшити, є нові диски
о Відеокарта: Intel UHD Graphics
о Web-камера, мікрофон.
о 2х USB 3.0
о 2х USB Type-C + Заряджається
о HDMI
о LAN
о комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
о Оригінальне зарядне HP
о Стан функціонально 9.5/10, візуально незначні сліди експлуатації (потертості нижня кришка і тд) , без дефектів вмятин і т.д.
о Гарантія 1 місяць
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути можна за адресою:
м.Рівне, ТЦ Чайка
Розрахунок: готівка, перерахунок, картка, OLX-доставка, Нова Пошта, Укр Пошта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3400 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2666МГц |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Количество мегапикселей веб-камеры | 5.0 Мп |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 45 Вт/ч |
Информация для заказа
- Цена: 12 200 ₴





