СвіжоПривезений із США. Потужний Великий ноутбук - Графічна Ігрова Станція.
Стан Дуже Гарний, 10 із 10. Фото Актуальні.
Вибір для графіки, відеомонтажу, 3D навчання
Та Ігровий варіант усіх сучасних ігр та Симуляторів
Процесор Intel Xeon E-2176M, дискретна відеокарта nVIDIA Quadro P4200 8Gb - на борту.
Дисплей 17.3" FullHD, ідеальний стан.
Українські клавіші гравіювання і підсвітка.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика, заміна термопасти, оновлено БІОС.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 17.3 (1920х1080) FullHD матовий Ідеальний стан
• Процесор - Intel Xeon E-2176M, 12Mb кеш, 6 ядер 12 потоків.
• Память - 32Gb DDR4, можливо збільшити, 4 слоти памяті
• Диск - 512Gb SSD , наявні ще 2 слоти на диски
• Відео - nVIDIA Quadro P4200 8Gb GDDR5
• HDMI
• Type-C - 2шт
• USB 2.0-3.0 - 4шт
• WiFi, Bluetooth, LAN, VGA, SD-Card
• WebCam + Microphone
• Габарити (Ш х Д х В) 419 x 279 x 33 мм; Вага, 3.14 кг
• Батарея 74Wh
• Оригінальна зарядка HP 200W
• Гарантія 1 місяць
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Всі моделі на: NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, ПРОМ, Розетка, Нова Пошта УкрПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Коричневый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Тип накопителя | SSD |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Intel Xeon |
| Частота процессора | 4400 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Объем кэша L3 | 12 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro P5000 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 8 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 512 GB |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.15 кг |
| Длина | 419 мм |
| Ширина | 279 мм |
| Толщина | 33 мм |
- Цена: 28 000 ₴







