
Ноутбук 2022р HP ProBook 640 G8•14" IPS•Core i5-1135G7•16•512SSD
14 200 ₴
13 699 ₴
- В наличии
- +380 (67) 360-87-78
Щойно привезений із США.
Стан Дуже гарний. Фото Актуальні його.
Потужний, сучасний 2022 року Металевий ноутбук - із Процесором Intel Core i5-1135G7, 11 покоління: 4 ядра, 8 потоків.
Великий дисплей 14" FullHD IPS, ідеальний стан.
Батарея 5+ годин роботи автономно
Основні програми, драйвери та Windows 11 Ліцензійна!
Клавіатура укр гравіювання + Підсвітка.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 14" (1920х1080) FullHD IPS матовий, Відмінний стан.
• Процесор - Intel Core i5-1135G7, 8Мб кеш, 4 ядера, 8 потоків - До 4,2ГГц.
• Память - 16Gb DDR4, можливо встановити до 32
• Диск - 512 Gb SSD NVMe
• Відео - інтегрована Intel Iris Xe Graphics
• LTE МОДЕМ - Intel
• Type-C порт + Thunderbolt - підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - 3шт
• HDMI
• LAN
• Bluetooth
• Веб-камера та мікрофон• Габарити ( Ш х Г х В ) 322 х 214 х 19 мм
• Вага 1.38 кг
• Оригінальна зарядка HP
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
•Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (5років на ринку)
Оплата на картку, готівка, Пром-оплата, Нова пошта, Укрпошта, накладний платіж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200МГц |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI, NVMe |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Длина | 324 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Толщина | 18 мм |
- Цена: 13 699 ₴






