Привезений із США. ФОТО актуальні! Модель - HP 17-by0035nr
Стан дуже гарний стан. Великий дисплей - 17,3” HD+ IPS, кому потрібно для роботи чи людям старшого віку, або для комфортного перегляду відео..
Сучасний потужний Великий ноутбук, для робочих, офісних, домашніх і навчальних задач.
Cучасний Процесор Intel Core i5 8 покоління, 4 ядра 8 потоків.
Українські клавіші - гравіювання.
Батарея 3-4 годин роботи автономно,
Основні програми, драйвери та Windows 10 - Ліцензійна!
Оновлено BIOS, замінена термопаста.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 17,3 " HD+ IPS (1600х900), відмінний стан
• Процесор - Intel Core i5-8250U, 4 ядерний процесор i5 8-го покоління, 6Mb кеш
• Память - 16gb DDR4, Можна збільшити до 32
• Диск - 256Gb SSD. Можна збільшити, поставити додатковий диск.
• Відео: Intel Інтегрована
• HDMI
• LAN
• USB 2.0-3.0 - 3
• Bluetooth
• Веб-камера та Мікрофон
• Card Reader, вихід навушники+мікрофон
• Габарити ( Ш х Г х В ) 414 x 272 x 24 мм
• Вага 2,45 кг
• Батарея 30Wh, бл 3 годин роботи відео, офіс.
• Гарантія 1 міс!
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка,
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
• • Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua[5років на ринку]
Оплата на картку, готівка,Пром Оплата, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта
Стан дуже гарний стан. Великий дисплей - 17,3” HD+ IPS, кому потрібно для роботи чи людям старшого віку, або для комфортного перегляду відео..
Сучасний потужний Великий ноутбук, для робочих, офісних, домашніх і навчальних задач.
Cучасний Процесор Intel Core i5 8 покоління, 4 ядра 8 потоків.
Українські клавіші - гравіювання.
Батарея 3-4 годин роботи автономно,
Основні програми, драйвери та Windows 10 - Ліцензійна!
Оновлено BIOS, замінена термопаста.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 17,3 " HD+ IPS (1600х900), відмінний стан
• Процесор - Intel Core i5-8250U, 4 ядерний процесор i5 8-го покоління, 6Mb кеш
• Память - 16gb DDR4, Можна збільшити до 32
• Диск - 256Gb SSD. Можна збільшити, поставити додатковий диск.
• Відео: Intel Інтегрована
• HDMI
• LAN
• USB 2.0-3.0 - 3
• Bluetooth
• Веб-камера та Мікрофон
• Card Reader, вихід навушники+мікрофон
• Габарити ( Ш х Г х В ) 414 x 272 x 24 мм
• Вага 2,45 кг
• Батарея 30Wh, бл 3 годин роботи відео, офіс.
• Гарантія 1 міс!
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка,
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
• • Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua[5років на ринку]
Оплата на картку, готівка,Пром Оплата, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4100 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 1600×900 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Да |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Длина | 416 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Толщина | 26 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 500 ₴






