Щойно із США. ТОПчик тонкий сучасний престижний ноутбук!
Відмінний стан. ФОТО наявної моделі.
Cучасний, Потужний, Компактний ноутбук для дому, офісу та в дорогу.
Процесор Core i5-10310U, 10 покоління, 4 ядра/8потоків
Екран 14" FullHD IPS ідеальний стан
Клавіатура із підствіткою +укр.гравіювання.
Основні програми, драйвери та Windows 11 Pro Ліцензія встановлені.
Bios оновлено. Заміна Термопати, очистка.
Батарея 6-7 годин роботи автономно, 51Wh ємність, без зносу.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Екран: 14" (1920x1080) IPS FullHD матовий Ідеальний стан
• Процесор: Intel Core i5-10310U- 10 покоління Comet Lake-U, 4ядра/8потоків, 6Мб кеш, 4.3 Ггц
• ОЗУ: 16 GB DDR4
• Диск: SSD 256Gb Micron , M.2, NVMe, можна збільшити, є нові диски.
• Відеокарта: Intel UHD Graphics - інтегрована
• Веб-камера та мікрофон
• 2х USB 3.0 / HDMI/ SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Type-C -2шт, підтримує зарядку.
• FaceID, датчик відбитків пальців
• Батарея відмінний стан: 6-7 годин роботи автономно,51Wh ємність, без зносу.
• Габарити ДхШхВ: 322х209х18 мм. Вага 1,3 кг
• Гарантія 1 міс.
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути можна
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте, пишіть вайбер, телеграм)
••Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (5років на ринку)
Оплата на картку, перерахунок, Пром, Нова Пошта, Укрпошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4400 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 256 GB |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, TPM модуль |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
- Цена: 11 000 ₴







