Відмінний стан.
Нова Поставка - Тонкий і потужний в Металевому корпусі.
Вибір для ігр, графіки, навчання .
Потужний, сучасний ноутбук - графічна станція від DELL, серія Precision.
Дискретна Відео - NVIDIA Quadro T1000 4Gb GDDR5 128Bit - близька по продуктивності до GTX 1650!
Великий дисплей Сенсор 15,6" UHD IPS Sharp, безрамочний, ідеальний стан, відмінна кольоропередача. Процесор Intel Core i7-9850H , 9 покоління, 6 ядер /12 потоків.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика, заміна термопасти, оновлено Bios.
Клавіатура із підсвіткою, укр гравіювання(виконуєм)!
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" (3820х2160) UHD IPS Sharp, 4K, сенсор, Ідеальний стан.
• Процесор - Intel Core i7-9850H , 9 покоління, 6 ядер /12 потоків, Coffee Lake-HR, 4,6ГГц, Кеш 12Мб.
• Память - 16Gb DDR4, можна збільшити до 32Гб
• Диск - 512 Gb SSD , можна збільшити до -1Tb
• Відео - Intel UHD630
++ Дискретна відеокарта NVIDIA Quadro T1000 4Gb GDDR5 128Bit
• HDMI
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Габарити ( Ш х Г х В ) 357х 235 х 11.5 мм
• Вага 1.78 кг
• Батарея 94Wh, мін знос, 4-7 год відео.
• Оригінальна зарядка 130W
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
• • Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua(5років на ринку)
Оплата на картку, перерахунок, ПромОплата, Нова Пошта УкрПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4600 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Объем кэша L3 | 12 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2666МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro T1000 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.78 кг |
| Длина | 357 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Толщина | 11 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 45 Вт/ч |
- Цена: 20 000 ₴








