
Ноутбук - Графічна станція DELL Precision 7530•15.6" FHD•Core i5-8300H•16•256 Quadro P1000 4Gb
17 500 ₴
- Нет в наличии
+380 (96) 709-96-84
- +380 (67) 360-87-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
ТОП Графічна станція , DELL Precision 7530 Quadro P1000.
Стан Відмінний, майже як новий. Фото Актуальні його.
Процесор Core i7-83000H, 4 ядра, 8 потоків.
Великий дисплей 15,6" FullHD IPS, ідеальний стан.
Відеокарта - NVidia Quadro P1000 - 4Гб GDDR5 (GTX 1060-1650 аналог)
Вибір для графіки, моделювання, архітектура, 3D, відеомонтажу, навчання та ігор.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика, Замінена термопаста, оновлено Bios.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" FullHD IPS (1920х1080)- Відмінний стан.
• Процесор - Intel Core i5-8300HQ, 4 ядра , 8 потоків, 4Ггц, 8Mb Кеш
• Память - 16Gb DDR4, можливо 32/64, всього 4 слоти памяті
• Диск - 256b SSD NVMe , є вибір дисків, можна поставити нові, є ще 2 вільні слоти для додаткових дисків
• Відео Дискретна - NVidia Quadro P1000, 4Gb GDDR5(Samsung), 128 Bit
• HDMI
• Type-C - 2
• USB - 2
• Bluetooth
• LAN
• Card Reader, вихід навушники та мікрофон
• Стан 10/10
• Габарити ( Ш х Г х В ) 378 х 251 х 29 мм
• Вага 2.52 кг
• Оригінальна зарядка Dell 180W
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
• Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (5років на ринку)
Оплата на картку, перерахунок, ПромОплата, Нова пошта, Укрпошта, накладний платіж
Стан Відмінний, майже як новий. Фото Актуальні його.
Процесор Core i7-83000H, 4 ядра, 8 потоків.
Великий дисплей 15,6" FullHD IPS, ідеальний стан.
Відеокарта - NVidia Quadro P1000 - 4Гб GDDR5 (GTX 1060-1650 аналог)
Вибір для графіки, моделювання, архітектура, 3D, відеомонтажу, навчання та ігор.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика, Замінена термопаста, оновлено Bios.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" FullHD IPS (1920х1080)- Відмінний стан.
• Процесор - Intel Core i5-8300HQ, 4 ядра , 8 потоків, 4Ггц, 8Mb Кеш
• Память - 16Gb DDR4, можливо 32/64, всього 4 слоти памяті
• Диск - 256b SSD NVMe , є вибір дисків, можна поставити нові, є ще 2 вільні слоти для додаткових дисків
• Відео Дискретна - NVidia Quadro P1000, 4Gb GDDR5(Samsung), 128 Bit
• HDMI
• Type-C - 2
• USB - 2
• Bluetooth
• LAN
• Card Reader, вихід навушники та мікрофон
• Стан 10/10
• Габарити ( Ш х Г х В ) 378 х 251 х 29 мм
• Вага 2.52 кг
• Оригінальна зарядка Dell 180W
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
• Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (5років на ринку)
Оплата на картку, перерахунок, ПромОплата, Нова пошта, Укрпошта, накладний платіж
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Intel Core i5 |
| Частота процессора | 4000 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro P1000 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Нет |
| Интерфейс HDD | Serial ATA |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Длина | 378 мм |
| Ширина | 261 мм |
| Толщина | 27 мм |
Информация для заказа
- Цена: 17 500 ₴






