Свіженький із США. Усі ФОТО актуальні!
тан Відмінний! Сучасний, міцний металевий ноутбук, НЕ гігінтських розмірів.
Ноутбук легко справляється з усіма сучасними і популярними іграми: STALKER 2 +. Також підійде для професійних задач із графікою та моделюванням-симуляціями.
- Потужна відеокарта NVIDIA GTX1650 4Gb (GDDR6)та 6 ядерний процесор(12потоків) - тести усі пройдені!
Українські клавіші - гравіювання і ПІДСВІТКА.
Основні програми, драйвери та Windows 11 Ліцензійна!
БІОС оновлено. Проведено профілактика, термопаста Замінена!
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15,6" FullHD 1920х1080, IPS, FullHD - відмінний
• Процесор - Intel Core i7-10750H(6ядер/12потоків), 10 покоління, 8 Mb кеш, до 5.0 ГГц
• Память - 16gb DDR4, Можна збільшити - до 32
• Диск - 512Gb SSD NVMe. + вільний слот на ще 1 диск M2. Можна замінити, є Нові диски!
• Відео - NNVIDIA GTX1650 4Gb - тести фото наявні, ВІДМІННЕ охолодження
• HDMI
• USB - 2
• Type-C
• Bluetooth
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Батарея 97Wh - Відмінний стан
• Зарядка Оригінал Dell
• Габарити ДхШхВ: 358х235х19 мм. Вага 1,8 кг
• Гарантія 1 міс!
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (Попередньо телефонувати)
•• Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua [6років на ринку]
Оплата на картку, готівка, ПРОМ, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Два жестких диска | Да |
| Интерфейс HDD | Serial ATA |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
- Цена: 25 000 ₴








