
Престиж DELL Precision 5520•15.6"•XEON•16•256SSD Quadro GTX 4Gb
14 200 ₴
13 699 ₴
- В наличии
- Код: prec-20
- +380 (67) 360-87-78
Щойно привезений із США.Стан Дуже гарний.
Потужний, сучасний ноутбук - графічна станція від DELL, серія Precision. Дискретна Відео - NVIDIA Quadro M1200M 4Gb GDDR5
Великий дисплей 15,6" FHD IPS , насичені кольори, ідеальний стан. Процесор Intel Xeon, 8Мб кеш, 4 ядра.
Вибір для графіки, навчання, дому .
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика, заміна термопасти, оновлено Bios.
Клавіатура із підсвіткою, укр гравіювання!
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" (1920х1080) FHD IPS , матовий - Ідеальний стан.
• Процесор - Intel Xeon E3-1505M, 8Мб кеш, 4 ядерний процесор, 8 потоків
• Память - 16Gb DDR4, можна збільшити 16/32
• Диск - 256Gb SSD, можна збільшити до 512-1Тб
• Відео - Дискретна відеокарта NVIDIA Quadro M1200M 4Gb GDDR5
• HDMI
• Type-C порт + підтримує зарядку
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Габарити ( Ш х Г х В ) 357х 235 х 11.5 мм, Вага 1.78 кг
• Батарея 4+ годин роботи, 66Wh
• Оригінальна зарядка
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
•Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua (6 років на ринку)
Оплата на картку, готівка, ПромОплата, Нова Пошта УкрПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Intel Xeon |
| Частота процессора | 4100 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2133 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro M1200 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.78 кг |
| Длина | 357 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Толщина | 11 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 45 Вт/ч |
- Цена: 13 699 ₴






