
Чохол для ноутбука MacBook 13-14" PKG LS01 Laptop Sleeve Dark водостійкий
1 200 ₴
- В наличии
- Код: Ch-14
+380 (96) 709-96-84
- +380 (67) 360-87-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чохол PKG LS01 Laptop Sleeve Dark - елегантний оригінальний чохол для 13-14 -дюймових ноутбуків, MacBook. Дозволяє захистити пристрій від зовнішніх пошкоджень під час транспортування чи при переносі до місця роботи.
ВОДОСТІЙКИЙ
- дві зовнішні кишені
- внутрішня кишеня для дрібних речей
- переносная ручка
- чохол закривається на замочок-блискавку
Розміри - 340 х 270 х 25 мм
PKG - Канадська компанія, заснована в 2009 році, ТОП-виробник різноманітних сумок та аксесуарів для транспортування
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PKG Group |
| Страна производитель | Канада |
| Тип | Чехол |
| Диагональ экрана ноутбука | 14" |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка |
| Количество отделений | 2 |
| Тип застежки | Молния |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина основного отделения | 364 мм |
| Глубина основного отделения | 252 мм |
| Высота основного отделения | 19 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Высота | 270 мм |
| Глубина | 25 мм |
| Вес | 100 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴




