СвіжоПривезений із США. ПРЕМІАЛЬНИЙ Ігровий ноутбук, HP OMEN X 17-ap0xx.
МРІЯ Геймера. Клавіатура механічна, кольорова, налаштовується!
Omen Gaming Hub та інші доступні додатки під цей пристрій.
Стан Дуже гарний, все працює на 100%, ДУЖЕ холодний із потужним охолодженням ноутбук. Фото Актуальні.
КРУТА відеокарта - NVIDIA GTX 1070 8Gb GDDR5 256bit.
Українські клавіші гравіювання, підсвітка.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, чистка та заміна термопасти, оновлено БІОС.
Протестовано. Відмінна батарея 86Wh.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 17.3 (1920х1080) FullHD IPS
• Процесор - Intel Core i7-7700HQ, 6Мб кеш, 4 ядра, 8 потоків
• Память - 16Gb DDR4, можливо збільшити
• Диск - 512Gb SSD, можливо збільшити та встановити нові диски, Ще 2 слоти вільні
• Відео - NVIDIA GTX 1070 8Gb GDDR5 (тест Furmark присутній - Відмінний результат)
• HDMI
• Type-C порт
• USB 3.0 - 3шт
• WiFi, Bluetooth, LAN
• Веб камера та мікрофон
• Вихід на навушники та мікрофон -2шт
• Батарея 86Wh.
• Габарити 425х327х36, вага 4,8кг
• Підключення ДОК-станції
• Оригінальна зарядка HP 230W
• Гарантія 1 місяць
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, Нова Пошта, УкрПошта , Пром
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Модель процессора | Kaby Lake-H |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
| Объем видеопамяти | 8000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Интерфейсы | HDMI |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.2 | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Наличие GPS | Да |
| Другие функции и особенности | Ударопрочный корпус, Металлический корпус, Устойчивость к царапинам, TPM модуль |
- Цена: 27 000 ₴







