Свіженький із США. Стан Як Новий. НА ПОДАРУНОК.
Ноутбук для офісних, домашніх завдань із хорошою автономністю. Тонкий, металевий, елітний вигляд. Відмінний насичений екран 15,6" FullHD IPS Shart, безрамочний
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка.
Основні програми, драйвери та Windows 11 Ліцензійна!
БІОС оновлено. Проведена профілактика, заміна термоінтерфейсу.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15,6" (1920x1080), FullHD IPS Shart, безрамочний, ідеальний стан
• Процесор - Intel Core i7-9750H(6 ядер/12 потоків), 9 покоління, 12Mb кеш
• Память - 16gb DDR4 - можливо 32
• Диск - 512Gb SSD NVMe Sadmsung, можливо 1 Тб, є нові.
• Відео - Intel UHD Graphics 630 - інтегрована
• HDMI
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Батарея залишкова ємність 68Wh
• Габарити ДхШхВ = 357х235х17 мм Вага 1,85 кг
• Зарядка DELL 65W
• Гарантія 1 міс!
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, ПромОплата, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4100 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Модель процессора | Coffee Lake-H |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel UHD Graphics 630 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Нет |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.85 кг |
| Длина | 357 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Толщина | 17 мм |
- Цена: 16 000 ₴






