Щойно із США. Як Новий, відмінний стан.
ФОТО наявної моделі. Dell Latitude 5420 - 2022року.
Cучасний, Потужний, Компактний ноутбук для дому, офісу та в дорогу.
Процесор Core i7-10610U, 10 покоління, 6 ядерний
Екран 14.0" FullHD IPS ідеальний.
Українські клавіші - гравіювання і підствітка.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензія встановлені.
Bios оновлено.
Батарея 5-7 годин роботи автономно, знос 0%.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Екран: 14,0" (1920x1080) IPS FullHD матовий Ідеал
• Процесор: Intel Core i7-10610U - 10 покоління, 6 ядер, 12 потоків, 8 Мб кеш
• ОЗУ: 16Gb DDR4-3200, можна збільшити до 32
• Диск: SSD 256Gb NVMe Samsung, можна збільшити 512-1Tb, є нові диски.
• Відеокарта: Intel Iris Xe Graphics
• Веб-камера та мікрофон
• 2х USB 3.0 / HDMI/ LAN / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• 2х Type-C, підтримує зарядку.
• Оригінальна зарядка Dell 65W
• Батарея без Зносу, стан нової - 68Wh
• Габарити ДхШхВ: 321 x 212 x 19 Вага 1,37 кг
• Гарантія 1міс.
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути можна
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте, пишіть вайбер, телеграм)
• • Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua [5років на ринку]
ПРОМ-оплата, карта, перерахунок, Нова пошта, УкрПошта накладний платіж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4400 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Модель процессора | Comet Lake |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Iris Xe Graphics |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Толщина | 19 мм |
- Цена: 13 500 ₴







