Щойно із США. Як Новий, відмінний стан ФОТО наявної моделі.
Cучасний, Потужний, Компактний ноутбук для дому, офісу та в дорогу.
Процесор Core i5-10310U, 10 покоління, 4 ядерний
Екран 13.3" FullHD IPS ідеальний, безрамочний.
Українські клавіші - гравіювання (проводимо) і підствітка.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензія встановлені.
Bios оновлено. Батарея 6+ годин роботи автономно, 55Wh ємність.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Екран: 13,3" (1920x1080) IPS FullHD матовий Ідеал
• Процесор: Intel Core i5-10310 10 покоління Comet Lake-U, 4 Ядра/8 потоків, 6 Мб кеш
• ОЗУ: 8 GB DDR4, можна збільшити 16/32
• Диск: SSD 256Gb NVMe, можна збільшити, є нові диски.
• Відеокарта: Intel UHD
• Веб-камера та мікрофон
• 2х USB 3.0 / HDMI/ LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Type-C, підтримує зарядку!
• Оригінальна зарядка Dell 65W
• Батарея від 6+ год. роботи, 55Wh
• Габарити ДхШхВ: 305х207х19 мм. Вага 1,3 кг
• Гарантія 1 міс.
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути можна
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте, пишіть вайбер, телеграм)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата готівкою, карта, Нова пошта, УкрПошта накладний платіж, Пром оплата
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 13.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel UHD Graphics |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 256 GB |
| Карты памяти | |
| Встроенный картридер | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Количество мегапикселей веб-камеры | 2.0 Мп |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | TPM модуль |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 54 Вт/ч |
- Цена: 11 400 ₴







