
Ноутбук ігри навчання HP Zbook G3 15,6"•Core i5-6440HQ•8•240SSD NVIDIA 2Gb
11 300 ₴
10 799 ₴
- В наличии
- Код: HZ001
- +380 (67) 360-87-78
Привезений із США. ФОТО актуальні! Стан гарний, усі фото актуальні.
HP ZBook - мобільна робоча станція, зроблена для довготривалої, стабільної роботи 24/7. Дві системи охолодження, над процесором і відеокартою, гарантовано вбережуть ноутбук від перегрівання. Алюмінієві кришка і нижня панель дуже тверді і не піддаються тиску. Рамка екрану і простір під клавіатурою зроблені із якісного і міцного пластику.
Справжня знахідка для дизайнерів та інженерів. Потужний 4-ядерний процесор Intel Core i5, 16GB оперативної пам'яті DDR4, дискретна NVIDIA Quadro M1000M 2Gb
Задачі : 3D-моделювання - 3D-max , Blender , Cinema 4D , Maya, AutoCad
Відеомонтаж: Premier і т.д...
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка.
Батарея , до 2 годин роботи автономно.
Основні програми, драйвери та Windows 10Pro Цифрова Ліцензійна!
Проведено очистку профілактику, Bios оновлено
Характеристики:
• Екран: 15,6" (1920x1080) FullHD IPS матовий
• Процесор: Intel Core i5-6440 - 4 ядра, 8Mb кеш.
• ОЗУ: 8 GB DDR4, можна 16
• Диск: SSD 240Gb . Можливо збільшити. Є місце ще для 2 дисків
• Відеокарта: дискретна NVIDIA Quadro M1000M - 2 Gb GDDR5.
• Веб-камера та мікрофон
• 2х USB 3.0 / USB Type-C / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Оригінальна зарядка HP
• Стан гарний , мінімальні сліди вжитку
• Корпус - метал, розміри - 386 x 264 x 26 мм, вага - 2,59 кг.
• ГАРАНТІЯ - 1 місяці
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка.
Проведена повна діагностика, очистка, скидання паролів, оновлення Bios.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит Messenger, Viber, Telegram, Signal
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Розрахунок: готівка, розрахунок карткою, Пром, Накладний платіж Укрпошта, НоваПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Цвет | Коричневый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3900 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L2 | 256 кб |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2133 МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro M1000M |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 240 GB |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Длина | 380 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Толщина | 26 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 72 Вт/ч |
- Цена: 10 799 ₴





