Привезений із США. ФОТО актуальні!
Стан гарний, присутні незначні сліди вжитку.
Великий дисплей - 17,3 FullHD IPS.
Вибір Сучасного потужного , Великого ноутбука для графіки, дизайну 3D, та ігор середнього рівня.
Професійна серія ProBook. Процесор Intel Core i5 Нового 10 покоління, 4 ядра 8 потоків.
Дискретна відеокарта AMD Radeon R7 M440 - 2Gb GDDR5.
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка.
Батарея від 4 годин роботи автономно,
Основні програми, драйвери та Windows 11 Ліцензійна!
Оновлено BIOS, замінена термопаста.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 17,3 " FullHD IPS 1920х1080, матовий, ідеал.
• Процесор - Intel Core i5-10210U, 4 ядерний процесор i5 10-го покоління, 6Mb кеш
• Память - 16gb DDR4, Можна збільшити до 32
• Диск - 256Gb SSD NVMe. Можна збільшити, поставити додатковий диск.
• Відео: - AMD Radeon R7 M440 - 2Gb GDDR5
+ Intel UDH Graphics
• HDMI
• Card Reader
• LAN
• USB 2.0-3.0 - 3
• Bluetooth
• Веб-камера та Мікрофон
• DVD+CD
• вихід навушники+мікрофон
• Габарити ( Ш х Г х В ) 414 x 272 x 24 мм
• Вага 2,45 кг
• Батарея 40Wh, 4+ годин роботи
• Гарантія 1 міс!
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка,
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
••Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, Готівка, Пром, Розетка, Нова пошта , УкрПошта, накладний платіж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Модель процессора | i5-10210U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | AMD Radeon R7 M370 |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | TPM модуль |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.45 кг |
| Длина | 414 мм |
| Ширина | 272 мм |
| Толщина | 24 мм |
- Цена: 13 600 ₴








