СвіжоПривезений із США. ТОП Cучасний ноутбук-трансформер.
Модель - HP Pavilion Convertible x360 14-ba253cl.
Стан Відмінний,10 із 10. Фото Актуальні.
Вибір для щоденної роботи і в дорогу, трансформер -360 із сенсорним екраном 14" і потужним процерором 8 покоління (4 ядра)
Процесор Intel Core i5-8265U - 8 потоків.
Українські клавіші гравіювання Проводимо, + підсвітка .
Основні програми, драйвери та Windows 10 PRO Ліцензійна! Проведена профілактика, заміна термопасти, оновлено BIOS
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 14(1920х1080) FullHD Touch IPS сенсорний Ідеальний стан
• Процесор - Intel Core i5-8265U 4 ядра 8 потоків, 6 Мб кеш
• Память - 16Gb DDR4, можливо збільшити і до 32
• Диск - 256Gb SSD NVMe
• Відео - Intel UHD 620
• HDMI
• Type-C
• SD-CardReader
• Вихід Навушники
• USB 3.0 - 2шт
• WiFi, Bluetooth
• Веб камера та мікрофон
• Габарити ДхШхВ (334 x 226 x 20 мм.) Вага -1,63 кг
• Батарея 37Wh - бл.4-5 годин роботи автономно
• Оригінальна зарядка HP
• Гарантія 1 місяць
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
•Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, ПромОплата, Нова Пошта, УкрПошта, накладний платіж.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Трансформер |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Intel Core i5 |
| Частота процессора | 3600 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel UHD Graphics |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Металлический корпус, TPM модуль |
- Цена: 12 600 ₴










