Накопичувач SSD NVMe M.2 2280 128GB
1)Toshiba KGB30ZMS128G - 91% - фото
2) Kioxia KGB40ZNS128G - 100% - фото (Той же Toshiba під іншим брендом)
Форм-Фактор : M.2
Інтерфейс: NVMe, PCIe
Розмір: 2230 !!!
Вживаний, Відмінний стан, 91/100%
Дані Детальні на фото.
Підходить лише для ПК і ноутбуків де є роз'єм M2, та підтримує NVMe, PCIe !!
Довжина 30 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toshiba |
| Вид | Внутренний |
| Тип диска | SSD |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Объем накопителя | 128 GB |
| Форм-фактор | M.2 2230 |
| Интерфейс | PCI Exspress 3.0 x2 (2) |
| Внешняя скорость передачи данных | 2500 Мб/сек |
| Внутренняя скорость передачи данных | 2500 Мб/сек |
| Пропускная способность | 2500 Мб/сек |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Скорость считывания | 500 Мб/сек |
| Скорость записи | 500 Мб/сек |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 30 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Высота | 2 мм |
| Вес | 15 г |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴



