
Ноутбук Трансформер 2-в-1 HP Pavilion HP Pavilion x360 14m-dw0013dx.•14" IPS•Core i3-1035G1•8•512SSD
12 600 ₴
- Нет в наличии
- +380 (67) 360-87-78
СвіжоПривезений із США. ТОП сучасний ноутбук-трансформер.
Модель - HP Pavilion x360 14m-dw0013dx.
Стан близький до Ідеалу,10 із 10. Фото Актуальні.
Вибір для щоденної роботи і в дорогу, трансформер -360 із сенсорним екраном 14" і процерором Core i3-1005G1 10 покоління
Українські клавіші гравіювання ++ НАКЛАДКА на клавіатуру безкоштовно
Основні програми, драйвери та Windows 11 Ліцензійна! Проведена профілактика, заміна термопасти, оновлено BIOS
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 14(1366х1768) Touch IPS сенсорний Ідеальний стан
• Процесор - Intel Core i3-1005G1, 4Мб кеш, 10 покоління, до 3.4Ггц
• Память - 8Gb DDR4, можливо збільшити
• Диск - 512Gb SSD Samsung
• Відео - Intel UHD
• HDMI
• Type-C + підтримує зарядку
• SD-CardReader
• Вихід Навушники
• USB 3.0 - 2шт
• WiFi, Bluetooth
• Веб камера та мікрофон
• Габарити ДхШхВ (324 x 221 x 18 мм.) Вага -1,6 кг
• Батарея 40Wh - 4-5 годин роботи автономно
• Оригінальна зарядка HP
• Гарантія 1 місяць
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
••Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, ПромОплата, Нова Пошта, УкрПошта, накладний платіж.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Трансформер |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i3 |
| Частота процессора | 3400 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L3 | 4 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel UHD Graphics |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 512 GB |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Металлический корпус, TPM модуль |
- Цена: 12 600 ₴





