
Сучасний Універсальний ноутбук DELL Vostro 5581•15.6" FHD•Core i5-8265U•16•256SSD GeForce MX130
13 200 ₴
- Нет в наличии
- +380 (67) 360-87-78
Щойно привезений із США.
Стан Дуже гарний, металевий корпус. Фото його Актуальні.
Великий дисплей 15,6" FullHD, матовий, ідеальний стан.
Сучасний міцний ноутбук DELL Vostro 5581 на процесорі Core i5-8265U - 8 покоління, 4 ядра
++ Дискретна Відео GeForce MX130
Вибір для Офісу чи домашньої роботи, із відео та ігровими задачами, легкий в транспортуванні
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, заміна термопасти, оновлено Bios.
Клавіатура Підсвітка + укр гравіювання
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6" FullHD IPS (1920x1080) матовий - Ідеальний стан.
• Процесор - Intel Core i5-8265U- 8 покоління, 4 ядра
• Память - 16Gb DDR4, можна збільшити 32
• Диск - 256Gb SSD , можна змінювати комплектацію
• Відео Intel HD 620 (інтегрована)
+ Дискретна Відео GeForce MX130 2Gb GDDR5
• HDMI
• USB -3 шт
• Type-C
• LAN
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера
• Вихід на навушники та мікрофон
• Габарити ( Ш х Г х В ) 359 x 249 x 18 мм
• Вага 1.9 кг
• Оригінальна зарядка Dell
• Батарея 4 год , 37Wh
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, Пром-оплата, накладний платіж, Нова Пошта УкрПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Мультитач экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Nvidia MX130 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Два жестких диска | Да |
| Интерфейс HDD | Serial ATA |
| Объем SSD | 128 GB |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
- Цена: 13 200 ₴







