
Ноут - Робоча станція HP WorkStation 8570W•Core-i5 3360M•15,6" HD+•8•256SSD•FirePro 4000 GDDR5 3D моделювання
8 600 ₴
- Нет в наличии
- Код: WKS02
- +380 (67) 360-87-78
Щойно привезено, усі фото актуальної моделі!
Конфігурація змінюється під Ваші потреби.
Стан ідеальний ! 10 із 10
Топова Серія EliteBook Workstation для графічних завдань:
дизайну, монтажу, верстки; Ігрових завдань .
3D-моделювання - 3D-max , Blender , Cinema 4D , Maya, AutoCad
Відеомонтаж: Premier і тд
Відмінний функціональний стан, гарне комплектування:
1) Core i5-3360M
2) Відео AMD Firepro M4000 GDDR5
3) Екран 15.6" HD+ відмінний стан
Проведена профілактика перед продажем. Гравіювання - клавіатура із українськими клавіші.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензія.
Характеристики:
• Екран: 15.6" (1600x900) HD+ Матовий
• Процесор: Intel Core i5-3620M
• Відеокарта: AMD Firepro M4000 GDDR5 1GB
• ОЗУ:8 GB DDR3L, можна збільшити до 32Gb
• Диск: SSD 256 Gb
• 5х USB / DisplayPort / VGA / LAN / SD-картрідер / комбінований порт 3.5mm для навушників та мікрофону
• Батарея 3-4 год роботи
• Гарантія 1 міс.
//Додаткова комплектація оговорюється і додаткові пристрої(диски, модем і тд.)
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка,
Додаткові питання, фото-відео, пишіть/дзвоніть.
Оглянути можна
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте, пишіть вайбер, телеграм)
••Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Розрахунок: готівка , перерахунок, розрахунок карткою, Кредит, Пром
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2800 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L2 | 256 кб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3L |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 16 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорный экран | Нет |
| Поддержка 3D | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | AMD FirePro M4000 |
| Объем видеопамяти | 1000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Интерфейс HDD | Serial ATA |
| Оптический привод | DVD-RW |
| Объем SSD | 128 GB |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 3 |
| Мультимедиа | |
| Веб-камера | Да |
- Цена: 8 600 ₴





