
Великий Ігри Графіка HP ZBook 17 G4•17.3" FHD•Core-i5-7300HQ•16•256SSD+1Tb Quadro M1200 4Gb
16 500 ₴
15 999 ₴
- В наличии
- +380 (67) 360-87-78
СвіжоПривезений із США. Потужний Великий ноутбук - Графічна Ігрова Станція.
Стан Дуже Гарний, 10 із 10. Фото Актуальні.
Вибір для графіки, відеомонтажу, 3D навчання
Та Ігровий варіант усіх сучасних ігр та Симуляторів
Процесор Intel Core-i5-7300HQ, дискретна відеокарта nVIDIA Quadro M1200 4Gb.
Дисплей 17.3" FullHD, ідеальний стан.
Українські клавіші гравіювання і підсвітка.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика, заміна термопасти, оновлено БІОС.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 17.3 (1920х1080) FullHD матовий Ідеальний стан
• Процесор - Intel Core i5-7300HQ, 6Mb кеш.
• Память - 16Gb DDR4, можливо збільшити, 4 слоти памяті
• Диск - 256Gb SSD Samsung+500Gb Hdd, наявний 1 слоти на диски
• Відео - nVIDIA Quadro M1200 4Gb
• HDMI
• Type-C - 2шт
• USB 2.0-3.0 - 4шт
• WiFi, Bluetooth, LAN, VGA, SD-Card
• WebCam + Microphone
• Габарити (Ш х Д х В) 419 x 279 x 33 мм; Вага, 3.14 кг
• Батарея 70Wh
• Оригінальна зарядка HP 120W
• Гарантія 1 місяць
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Всі моделі на: NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, Пром, Нова Пошта УкрПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Коричневый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Тип накопителя | SSD |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Intel Core 5 |
| Частота процессора | 3900 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro M1200 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Два жестких диска | Да |
| Интерфейс HDD | Serial ATA |
| Объем SSD | 256 GB |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.15 кг |
| Длина | 419 мм |
| Ширина | 279 мм |
| Толщина | 33 мм |
- Цена: 15 999 ₴





