
Робоча станція HP Zbook 15 G5 15,6" Сенсор IPS•i7-8850H•16•512SSD NVIDIA P2000 4Gb Ігри Графіка
20 700 ₴
- Нет в наличии
- +380 (67) 360-87-78
СвіжоПривезений із США. ТОП потужний ноутбук із Серйозною відеокартою.
Стан Дуже Гарний 10 із 10. Фото Актуальні.
Вибір для графіки, відеомонтажу, навчання та
найпопулярніших комп’ютерних ігор.
Процесор Intel Core-i7-8850H -6 Ядер, дискретна відеокарта NVIDIA P2000 4Gb GDDR5.
Дисплей 15.6" FullHD, ідеальний стан, Сенсор .
Батарея бл.4-6 годин роботи автономно.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна! Проведена профілактика, Термопаста, оновлено БІОС.
Українські клавіші гравіювання Виконуємо
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6 (1920х1080) FullHD Ідеальний стан Сенсор
• Процесор - Intel Core i7-8850H, 9 Мб кеш, 6 ядер, 12 потоків
• Память - 16Gb DDR4, моливо збільшити, Всього 4 слоти
• Диск - 512Gb SSD, можливо збільшити та встановити нові диски, Всього 3 слоти
• Відео - NVIDIA P2000 4Gb GDDR5
• Роз'єми і порти:
3 x USB 3.1 Gen1 (1 для зарядки)/2 x USB 3.1 Type-C (Thunderbolt, DP 1.2)/HDMI/LAN (RJ-45)/комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона/кардридер
• Мережеві адаптери:
- Intel(R) Wi-Fi 6 AX200
- Bluetooth
- Gigabit Ethernet
• Додаткові можливості:
- Веб-камера
- Вбудований мікрофон
- Стереодинаміки Bang & Olufsen
- Сканер відбитків пальців
• Windows 10 Pro 64bit ( ліцензія присутня )
• Габариты ( Ш х Г х В ) 37.6 x 26.4 x 2.6 см
• Вага 2.6 кг
• Батарея Залишкова ємність 67WH
• Оригінальна зарядка HP
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
- Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Всі моделі на: NoteRivne.com.ua
ПромОплата, карта, готівка, Нова пошта, УкрПошта накладний платіж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4100 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Объем кэша L3 | 12 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro P2000 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Интерфейсы | HDMI, Аудио вход, Аудио выход/Наушники, NVMe |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 2 |
| Подключение к док-станции | Да |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, TPM модуль |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
| Длина | 376 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Толщина | 26 мм |
- Цена: 20 700 ₴







