СвіжоПривезений із США.
Стан гарний, 10 із 10. Фото Актуальні. Мінімальні потертості
Сучасний великий, потужний, 17,3" FullHD IPS, ідеальний стан.
Процесор Intel Core-i5 , 8 покоління, 4 ядра , 8 Потоків.
Офісні і домашні задачі - Кращий вибір!
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, оновлено Bios.
Клавіатура із підсвіткою, укр гравіювання!
Характеристики:
• Дисплей - 17.3" FullHD IPS (1920х1080)- Ідеальний стан.
• Процесор - Intel Core i5-8250U, 6Мб кеш, 4 ядерний процесор, 8 потоків
• Память - 8Gb DDR4, можливо 16/32
• Диск - 256 Gb SSD NVMe , є вільне місце ще під 1 диск
• Відео - Intel HD630
• HDMI
• DVD
• Type-C порт
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера і мікрофон
• Lan+WiFi
• Батарея бл.3 годин автономно
• Габарити ( Ш х Г х В ) 415.4 x 279.2 x 25 мм
• Вага 2.8 кг
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
••Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, перерахунок, Пром-оплата, Нова пошта, Укрпошта, накладний платіж
Стан гарний, 10 із 10. Фото Актуальні. Мінімальні потертості
Сучасний великий, потужний, 17,3" FullHD IPS, ідеальний стан.
Процесор Intel Core-i5 , 8 покоління, 4 ядра , 8 Потоків.
Офісні і домашні задачі - Кращий вибір!
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Проведена профілактика, оновлено Bios.
Клавіатура із підсвіткою, укр гравіювання!
Характеристики:
• Дисплей - 17.3" FullHD IPS (1920х1080)- Ідеальний стан.
• Процесор - Intel Core i5-8250U, 6Мб кеш, 4 ядерний процесор, 8 потоків
• Память - 8Gb DDR4, можливо 16/32
• Диск - 256 Gb SSD NVMe , є вільне місце ще під 1 диск
• Відео - Intel HD630
• HDMI
• DVD
• Type-C порт
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера і мікрофон
• Lan+WiFi
• Батарея бл.3 годин автономно
• Габарити ( Ш х Г х В ) 415.4 x 279.2 x 25 мм
• Вага 2.8 кг
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
••Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, перерахунок, Пром-оплата, Нова пошта, Укрпошта, накладний платіж
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | США |
| Состояние | Б/У |
| Комплектующие | Клавиатура |
| Основные | |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | 0 |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 міс |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Частота процессора | 3400 МГц |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 1920×1080 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | 0 |
| Мультитач экран | 0 |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 610 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | 1 |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Веб-камера | 1 |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 12 800 ₴





