До Вашої уваги : Dell G5 Gaming 5587 Gaming!
Відмінна база для ІГР та симуляторів FPV дронів: Liftoff, Velocidrone, Uncrashed і т.д.
Свіжий із США. ФОТО актуальні!
Стан 9 із 10, присутні незначні сліди екс плуатації!
Ноутбук легко справляється з усіма сучасними і популярними іграми. Також підійде для проф задач.
Потужна відеокарта GTX1050 TI та 6 ядерний процесор Core i7-8750H - тести усі пройдені !
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка .
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика, заміна Термоінтерфейсу, БІОС оновлено.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15,6" FullHD 1920х1080, IPS
• Процесор - Intel Core i7-8750H ( 6 ядер, 12 потоків), 8 покоління, 9 Мб Кеш
• Память - 16gb DDR4, Можна збільшити - до 32
• Диск - 256Gb SSD+ можна доставити HDD, Можна змінювати диски під потреби.
• Відео - Nvidia GTX1050 Ti 4GB GDDR5
• Батарея стан Добрий 30Wh
• HDMI
• LAN
• USB - 3шт
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Вага 2,2 кг
• Гарантія 1 міс!
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка DELL 130 W
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
••Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, ПРОМ-оплата, Нова пошта, накладний платіж, Укрпошта
Відмінна база для ІГР та симуляторів FPV дронів: Liftoff, Velocidrone, Uncrashed і т.д.
Свіжий із США. ФОТО актуальні!
Стан 9 із 10, присутні незначні сліди екс плуатації!
Ноутбук легко справляється з усіма сучасними і популярними іграми. Також підійде для проф задач.
Потужна відеокарта GTX1050 TI та 6 ядерний процесор Core i7-8750H - тести усі пройдені !
Українські клавіші - гравіювання і підсвітка .
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика, заміна Термоінтерфейсу, БІОС оновлено.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15,6" FullHD 1920х1080, IPS
• Процесор - Intel Core i7-8750H ( 6 ядер, 12 потоків), 8 покоління, 9 Мб Кеш
• Память - 16gb DDR4, Можна збільшити - до 32
• Диск - 256Gb SSD+ можна доставити HDD, Можна змінювати диски під потреби.
• Відео - Nvidia GTX1050 Ti 4GB GDDR5
• Батарея стан Добрий 30Wh
• HDMI
• LAN
• USB - 3шт
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Вага 2,2 кг
• Гарантія 1 міс!
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка DELL 130 W
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
••Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, ПРОМ-оплата, Нова пошта, накладний платіж, Укрпошта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 12 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1050Ti |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Да |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.4 кг |
| Длина | 389 мм |
| Ширина | 274 мм |
| Толщина | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 18 500 ₴








