
Доступний Ноутбук Навчання Офісу HP Elitebook folio 9480m•14"•Core i5•16•256SSD
6 400 ₴
- Нет в наличии
- Код: НP2006
- +380 (67) 360-87-78
Для Дому, Офісу, Навчання у школі.
Компактний легкий - 1,5кг в металевому корпусі.
Швидкий SSD диск 256Gb та 16Gb оперативної памяті
Стан Гарний, підсвітка клавіатури, укл гравіювання.
Основні програми, драйвери та Windows 10 ліцензія встановлено!
Проведено профілактика, очистка, заміна термопасти.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 14" (1366х768) HD матовий, відмінний стан!
• Процесор - Intel Core i5-4310U, до 3,1ГГц, 3Мб кеш
• Память - 16Gb DDR3, 2 планки
• Диск - 256 Gb SSD Intel
• Відео - інтегрована Intel HD Graphics
• Display port + VGA
• USB 2.0-3.0 - 3шт
• LAN\Bluetooth\ вихід на навушники\SC-card
• Веб-камера та мікрофон
• Габарити ( Ш х Г х В ) 338 х 231 х 19 мм
• Вага 1.5 кг
• Оригінальна зарядка HP
• Батарея зйомна, 30wh - 2-3 год роботи
• Гарантія 1 місяць.
Додаткові фото/відео надсилаю на запит.
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
••Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua [6 років на ринку]
Пром, карта, готівка, Нова пошта, УкрПошта накладний платіж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Home |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3000 МГц |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Объем кэша L2 | 256 кб |
| Объем кэша L3 | 3 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Частота памяти | 1600 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 14 дюйм |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.86 кг |
| Длина | 380 мм |
| Ширина | 253 мм |
| Толщина | 24 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 56 Вт/ч |
- Цена: 6 400 ₴







