
ІДЕАЛ DELL XPS 9560•15.6" 4K Сенсор•Core i7-7700HQ•16•512 NVIDIA GTX 1050
19 000 ₴
18 499 ₴
- В наличии
- Код: XPS01
- +380 (67) 360-87-78
Свіженький із США. Стан Дуже гарний. Дефекти відсутні.
Dell XPS 9560 легко справляється з усіма сучасними і популярними іграми. Також підійде для професійних задач. Потужна відеокарта GTX1050 та 4 ядерний процесор - тести усі пройдені !
Батарея 85Wh
Основні програми, драйвери та Windows 10 Ліцензійна!
Профілактика, очистка, заміна термопасти, БІОС оновлено.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15,6" 4K (3840х2160) Сенсор , IPS ІДЕАЛЬНИЙ стан
• Процесор - Intel Core i7-7700HQ 4 ядра, 8 потоків, 7 покоління
• Память - 16gb DDR4
• Диск - 512Gb SSD NVMe . Можна збільшити, є нові диски.
• Відео - Nvidia GTX1050 4GB
• HDMI
• LAN
• USB 2.0-3.0 - YES
• Bluetooth - YES,
• Веб-камера, мікрофон, вихід на навушники
• Вага 2,0 кг
• Батарея 80 Wh
• Гарантія 1 міс!
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка DELL
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
• • Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, перерахунок, ПромОплата, Нова пошта накладний платіж, Укрпошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 Pro |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 4100 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD PCI Express |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Нет |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Встроенный микрофон | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Длина | 357 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Толщина | 17 мм |
- Цена: 18 499 ₴






