СвіжоПривезений із США.
Ігровий ноутбук, HP Pavilion Gaming 15-dk1056wm із Дискретною відеокартою
NVIDIA GTX 1650 4Gb GDDR5 .
Фото Актуальні.
Українські клавіші гравіювання, підсвітка.
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Проведена профілактика, чистка та заміна термопасти, оновлено БІОС.
Протестовано, Дуже "Холодний", не гріється.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 15.6 (1920х1080) FullHD IPS Ідеальний стан
• Процесор - Intel Core i5-9300H, 8Мб кеш, 4 ядра, 8 потоків
• Память - 16Gb DDR4, можливо збільшити
• Диск - 512Gb SSD , можливо змінювати, доставити + 1 диск, HDD.
• Відео - NVIDIA GTX 1650 4Gb GDDR5 (тест Furmark присутній)
• HDMI
• Type-C порт
• USB 3.0 - 3шт
• WiFi, Bluetooth, LAN
• Веб камера та мікрофон
• Вихід на навушники та мікрофон
• Оригінальна зарядка HP
• Гарантія 1 місяць
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, готівка, ПромОплата, Нова Пошта УкрПошта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4000 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 8 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200МГц |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Нет |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4000 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
- Цена: 18 000 ₴





