
Великий Ноутбук Графіка Дизайн 3D HP ProBook 470 G5•17,3 FHD•Core i5-8250U•16•256 GeForce
13 700 ₴
- Нет в наличии
- Код: Pro11
- +380 (67) 360-87-78
Привезений із США. ФОТО актуальні!
Стан 10 із 10, дуже гарний стан. Великий дисплей - 17,3 FHD IPS.
Вибір Сучасного потужного , Великого ноутбука для графіки, дизайну 3D, та ігор.
Професійна серія ProBook. Процесор Intel Core i5 8 покоління, 4 ядра 8 потоків.
Дискретна відеокарта NVIDIA GeForce 930MX - 2Gb
Українські клавіші - гравіювання.
Батарея від 4 годин роботи автономно,
Основні програми, драйвери та Windows 10 Pro Ліцензійна!
Оновлено BIOS, замінена термопаста.
ГАРАНТІЯ
Характеристики:
• Дисплей - 17,3 " FHD IPS 1920x1080, матовий, ідеал.
• Процесор - Intel Core i5 - 8250U, 4 ядерний процесор i5 8го покоління, 6Mb кеш
• Память - 16gb DDR4, Можна збільшити до 32
• Диск - 256Gb SSD. Можна збільшити, поставити додатковий диск.
• Відео: NVIDIA GeForce 930MX 2Gb
+ Intel Інтегрована
• HDMI + VGA
• Type-C порт + підтримує зарядку
• LAN
• USB 2.0-3.0 - 3
• Bluetooth
• Веб-камера та Мікрофон
• Card Reader, вихід навушники+мікрофон
• Габарити ( Ш х Г х В ) 414 x 276 x 22 мм
• Вага 2,5 кг
• Батарея 40Wh, 4+ годин роботи
• Гарантія 1 міс!
В комплекті: ноутбук, оригінальна зарядка,
Додаткові фото/відео надсилаю на запит
Оглянути:
м.Рівне, ТЦ Чайка (попередньо телефонуйте)
Усі наявні моделі - NoteRivne.com.ua
Оплата на картку, Готівка, Пром, Розетка, Нова пошта , УкрПошта, накладний платіж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Ультрабук | Нет |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 3700 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Объем кэша L3 | 6 Мб |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16000 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 МГц |
| Максимальный объем памяти | 32 GB |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 17.3 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 2000 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жестких диска | Да |
| Объем SSD | 256 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 1 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Чипсет звукового адаптера | Realtek |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Другие функции и особенности | TPM модуль |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Длина | 416 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Толщина | 26 мм |
- Цена: 13 700 ₴




